BİLGİSAYAR BİLEŞENLERİ (OEM)

Meda Bilgisayar olarak sizlere model ve markalara göre uygun fiyat avantajı, sisteminize uyumlu bilgisayar parçaları (OEM) sağlıyoruz.  Sisteminizi daha hızlı, daha verimli hale getirerek, bir çok alternatiflerle sizlere sunuyoruz.
Bir çok parçanın ikinci el ucuz fiyat avantajı olarak sizlere sunmakla birlikte bunlarım tamir, onarım ve bakımlarını sizler için yapıyoruz.

ANAKARTLAR INTEL VE AMD SOKET UYUMLULAR

asus anakart

ASUS ANAKARTLARI (MAINBOARD) INTER ve AMD UYUMLU

gigabyte anakart

GIGABYTE ANAKARTLARI (MAINBOARD) INTER ve AMD UYUMLU

msi anakart

MSI ANAKARTLARI (MAINBOARD) INTER ve AMD UYUMLU


İntel ve AMD işlemci seçenekleriyle yeni nesil işlemci ve soket uyumluluklarını sizler için belirliyoruz. Bilgisayarınızın neler yapmak istediklerinizle alakalı işlem hacmine göre bütçe dostu sistemlerinizi sizler için topluyoruz.

INTEL ve AMD İŞLEMCİLER

intel islemci
amd islemci

Ekran Kartı: Ekran Kartı, bilgisayarın içerisinde yer alan ve bilgisayarın dışarıya görüntü vermesi sağlayan kart ve ana birimdir. Ekran kartları bilgisayar içerisinde iki farklı şekilde bulunabilir. Kimi bilgisayarlar sadece bilgisayarın ana kartı üzerinde yer alan ekran kartlarını kullanırken kimi bilgisayarlar ise ana kartın haricinde bir de değiştirilebilir ekran kartı içerebilmektedir. Günümüzde ekran kartı konusundaysa en çok bilinen firmalar Nvidia ve AMD'dir.

Kaliteli bir oyun deneyimi için en önemli bilgisayar bileşeni ekran kartlarıdır. Bitcoin madenciliği yüzünden fiyatları yüksek olsa da yine de sizler için alternatif, ikinci el ve tamir onarım seçenekleri de sunuyoruz.

NVIDIA ve AMD GRAFİK KARTLARI

Asus Ekran Kartları

Asus "Nvidia Geforce"

EVGA Ekran Kartları

EVGA "Nvidia Geforce"

MSI Ekran Kartları

MSI "Nvidia Geforce"

GIGABYTE Ekran Kartları

GIGABYTE "AMD READON"

ZOTAC Ekran Kartları

ZOTAC "Nvidia Geforce"

Asus Radeon Ekran Kartları

ASUS "AMD READEON"

GIGABYTE Ekran Kartları

GIGABYTE "Nvidia Geforce"

Nvidia Ekran Kartları

Nvidia Geforce


Diğer bileşenler; Bellekler, ssd - harici hard diskler, bilgisayar kasaları, soğutma sistemleri, monitör ve hapörler, monitörler, oyun konsolları ve güç kaynaklarıdır. Bunlar için piyasa çok çeşitli model ve markalar mevcuttur.

Bu parçalar gerek ikinci el gerek, tamir, bakım, onarım imkanları da sunmaktayız.