Notebook ve Tabletler

OFİS UYGULAMALARI

OYUNCU LAPTOPU

TABLET SEÇENEKLERİMİZ

LAPTOP YEDEK PARÇA

Laptop, notebooklar ve tabletler kimilerin ofis işlerinde kullandığı, kimilerininse oyun laptopu olarak kullandığı taşınabilir aygıtlar olması biz kullanıcıları her zaman cezbetmiştir. Günümüzde ve gelecekte popülerliğini koruyacağı kesindir. Meda Bilgisayar olarak sizlerin işine, zevkine uygun konfigürasyonlu cihazı önererek doğru tercih yapmanızı sağlıyoruz. Asus, HP, Dell, Lenovo, MSI, Apple MacBook, Samsung, Acer gibi önde gelen markalar sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca mağazalarımızda laptop ikinci el alımı ve satışları yapılmaktadır.

Önceki notebooklar da oyun oynadığınız zaman çok kasardı, şimdi yeni notebooklar sayesinde birçok masaüstü bilgisayarlardan daha kaliteli oyun performansı bulunmaktadır ve tadını çıkara çıkara oynayabilirsiniz. Hatta bilgisayarınızı taşıyabilme imkanı sayesinde istediğiniz her yere götürüp canınız sıkıldığında da oynayabilirsiniz. Örneğin arkadaşınıza yatıya gittiniz ve masaüst olsa götüremezsiniz fakat notebook olunca götürebilir hatta arkadaşınızda da varsa multiplayer yaparak beraber oynayabilirsiniz.

Avantajlarını saymamız gerekİrse

Heryere taşıyor olabilmemimiz yanında, mouse, klavye gibi aparatlarında olmaması. Notebook servislerinde çok rahat, kolay ve hızlı bir şekilde notebook tamirleri de yapılmaktadır. Masaüstünün tek avantajı sanırım parçalar halinde transformes yapabilmeniz ve her hangi bir parça yansa çok rahat çıkarıp yenisini ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca ikinci el piyasasında da değerlendiriliyor olması da güzel bir avantajdır.

Laptop Alırken Nelere Dİkkat Edİlmelİ?

Bir çok yeni laptop, notebook adayı kullanıcılar alırken çok fazla araştırmazlar. Çoğu kişinin zaman kısıtlaması, gerekli bilgi teknik bilgilere hakim olamaması gibi fakat bunlar bilinmesi ve araştırılması gereken hususlardır(işlemci, ekran çözünürlüğü, grafik kartı, ram, diskler, port çeşitliliği ve batarya gibi).

Bilgisayar alırken hemen hemen yaptığımız hatalardan birisidir “zaten oyun oynamıyorum gerek yok güçlü bir şeye” bunu diyorsak baştan hata yapıyoruz. Sadece oyun değildir, programcılar ve grafikerler de sağlam bir bilgisayara ihtiyaçları vardır.

Bunun yanında bir çok kişi şunu da göz ardı ediyor "ağırlık" gün boyu yanımızda taşıdığımız cihazın ağırlığın önemini bir kaç yürüyüşten sonra farkedeceksinizdir.

Maliyetli bir araç olan kişisel notebook bilgisayarlarıı ilk başta satın alırken belirli kriterleri göz önünde bulundurmazlar ve bu da daha sonraları ikinci kez satın alma işlemleriyle sonuçlanabilir.

Laptop, Notebook Yedek Parça ve Tamİr Servİsİ

Meda Bilgisayar, Antalya, Milli Egemenlikte caddesin her türlü cihazlarınızın tamir, onarım, bakımı ve yedek parçalarınının değişimi sağlıyoruz. Sık olan sorunlar batarya (pil) hızlı bitmesi, şarjz kablo ve cihazlarının sorunları, ekran kırılmaları, klavye üzerine çay-kahve dökülmesiyle oluşan sorunlarla gelen müşterilerimize garantili hizmet sunmaktayız.