Toner ve Kartuş Dolumu

Neden Toner ve Kartuş dolurma gereksinimi ihtiyaç duyarız. Bildiğiniz üzere satın aldığınız yazıcı içerisinde ki orjinal tonerler/kartuşlar 3/1`ri dolu olarak gelmektedir. Kısa zaman içerisinde bitmektedir ve eğer ojinal tonerlere yöneldiğinizde üretici firmalar yazıcı fiyatlarına denk ücretler talep etmektedirler. Sayfa baskının böyle oldukça maliyetli olması nedeni ile çoğu kullanıcılar tonerlerini dışarıdan yöntemler ile doldurmaya yönelmişlerdir. Orjinal tonerler özellikle yeni nesiller cipli olarak yapılmaktadır, buda dışardan mudahele imkanını kısıtlamaktadır. Bu sayede tonerler bittikleri zaman tekrardan aynıları satın alınılır ve eskileri çöpe atılır. Çipli tonerlerin dolumu ve çipi değiştirilmesi de mümkündür. Toner dolumu ucuzdur. Toner dolumu eğer düzgün ve titiz bir şekilde yapılmazsa ise yazıcınız hasar görebilir ve bu da maddi olarak zarar verir. Bu nedenle güvenilir ve bu işte ustalaşmış firmamıza gelebilirsiniz.

Muadİl Toner Almalımıyım?

Muadil Toner, Orjinal tonerler'de yakın baskı kapasitesi ve kaliteyi verir. Doluma göre biraz daha maliyetlidir fakat orijinal tonerler kadar da pahalı değildir. Yazıcınızın marka ve modeline bizlere iletmeniz durumda sizler için kaliteli muadil tonerleri araştırıp, sizler için temin ediyoruz ve garantili şekilde yazıcınızda montaj yapıyoruz.

Kartuşlu yazıcıların nispeten ev kullanıcıların yaptıkları en büyük hata, baskıyı aldıktan sonra uzun süre tekrar kullanmamalarıdır. Bu nedenle kartuşlar donar ve "daha 1 kez baskı aldım ne zaman bitti" gibi cümlelerle bizlerin kapısını çalar. Firmamız müşterileri her türlü kullanım bilgilerini sizlerle paylaşır ve detaylarını sizlere iletiriz.

Meda Bilgisayar Antalya`da uygun fiyatlı toner ve kartuş garantili dolumunu yapmaktadır, aynı gün teslim edilir. Ayrıca yazıcı (printer) modeline göre de muadil tonerler temin edilmesi mümkündür. Bir çok lazer yazıcıların tamiri, onarım yapılır ve ek olarak servis bakımı, parça değişimi gibi kapsamlı teknik hizmeti sunmaktayız.

İşletmeniz için alacağınız çıktılar veyahut kişisel kullanımlarda fotoğraf çıktısı gibi detaylı ve kaliteli baskılarda Samsung, HP, Epson, Canon, Brother, Xerox vs gibi markaları öneriyoruz. Ayrıca barkot yazıcıları (XPRINTER, GODEX, ARGOX, ZEBRA ve BIXOLON vs) temini, sarf malzemeleri satışı yapmaktayız.